1 000 349

Bře 12, 2023

Microsoft zjistil to že jeho operační systém Windows 11 potřebuje nové počítače, a tak se při instalaci kontroluje to, jestli je počítač nový a pokud je počítač starý tak se instalace ukončí. Dosud s něčím podobným nepřišel žádný operační systém, a to vedlo ke kritice Windows 11 a snaze překonat ochranu a nainstalovat Windows 11 na starý počítač.

Zde se dostáváme k problematice lži a krádeže, proč lidi lžou a kradou? Problém je v inteligenci, která se snaží o to, že když to nejde vyřešit po dobrém, tak to řeší po zlém, a tak je zde lež a krádež. Pokud se podíváme objektivně do ekosystému tak zjistíme, že lež a krádež je v ekosystému už od evolučního vzniku ekosystému a díky tomu je v ekosystému možná evoluce.

Vše zlé je pro něco dobré, realita to je napětí mezi protiklady a tato energie vytváří příčiny a jejich následky, vše to je naprogramovaný evoluční proces, který proměnil vše, co je živé v levný materiál na evoluční pokusy, vše je tak zde nejisté a jenom smrt je jistá, ale o takovou jistotu nestojíme, a tak neustále hledáme nové zázraky.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a zavedou se globálně povinné každoroční testy na optimální kompatibilitu u lidí od narození do smrti, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, jak si to uděláme takové to i máme, kontrola kvality je základem pro nový konzumní ráj, kde se nelže a nekrade.