1 000 347

Bře 12, 2023

Vše, co je jednoduché to si lidi a podniky sami udělají a nemá proto smysl se snažit s něčím co je jednoduché uspět v jakémkoli obchodování a podnikání! Je naivní se snažit konkurovat velikým profesionálním systémům jako je; Seznam, Google, Facebook, Twitter, YouTube atd. než začnete s jakýmkoli podnikáním na internetu tak je potřeba si udělat průzkum, jestli má vaše podnikání šanci na to, že vám přinese zisk, a tak budete bohatí.

Statisticky 99 % začínajících podnikatelů na internetu do roka skončilo svoje podnikání s velikou ztrátou! Obrazně je každé podnikání na internetu jako semeno, které potřebuje podmínky k tomu, aby z něj něco hodnotného rychle vyrostlo, všude kde je možný zisk tam je i veliká konkurence! Každá práce je o tom, pro koho pracujete, pokud pracujete pro ubožáky, tak je z vaší práce i ubohý zisk! Nevěřte na zázračné teorie, protože ty v praxi nefungují!

To, co funguje v USA to nefunguje u nás, jsme malý chudý zaostalý národ, a tak myslíme jinak než lidi ve velikém bohatém národě. Na internetu se vše rychle nečekaně mění, a tak to co bylo před rokem na vrcholu, to je dneska na tom zle v mnohém to připomíná burzu kde nikdo neví do čeho je nejlepší investovat. Základem úspěchu je vždy dělat něco profesionálně ve velkém jenom tak lze dosáhnout i velkého zisku, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál.