1 000 344

Bře 12, 2023

Aby už pitomci nemohli dělat pitomosti, tak každý pitomec dostane do hlavy inteligentní čip, tím zde globálně skončí; rodina, organizace, politika, náboženství, filosofie, umění, sport, školství, soukromé vlastnictví, války, pokrytectví, egoismus atd. z čertů se tak stanou andělé co žijí v ráji kde se nelže a nekrade.

Mnozí pitomci tvrdí že si nenechají dát do mozku inteligentní čip, protože chtějí být sami sebou, vždy platilo to, že se malé musí podřídit velikému a když to s malým nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, takže názor pitomců že nechtějí do hlava inteligentní čip nebude konzumní společností pochopen, a tak každý pitomec na světě dostane do hlavy inteligentní čip.

Podíváte se na cizího pitomce na ulici a okamžitě o něm budete vše vědět, nebude zde žádné pokrytectví kdy si mohli pitomci hrát na to co ve skutečnosti nejsou, každý pitomec bude pod digitální kontrolou v reálném čase od narození do smrti, vadní pitomci se eliminují v krematoriu, aby zde s nimi nebyli problémy, pro nikoho zde nebude imunita nebo výhody, tím zde skončí přelidnění a degenerace.