1 000 342

Bře 12, 2023

Statistiky jasně odhalují to, že každý milionář se stal milionářem jenom díky pravdě a lásce, ekonomičtí ubožáci tvrdí to, že je v nich pravda a láska, a přitom jsou pořád chudí. Na to jim odpovídám že jsou pokrytci, co si jenom hrají na to, co ve skutečnosti nejsou!

Jak si otestovat to, jestli je ve vás pravda a láska? Kupte si na internetu doménu a založte si na doméně; portál, katalog, sociální síť, fórum, obchod, stránku, blog atd. pokud ve vás není pravda a láska tak vám doména nikdy nepřinese žádný užitek, a tak se z vás nestane milionář.

Neustále slyším a proč bych si měl kupovat doménu a platit hosting, když je zde možnost mít registraci na; Blogger, Webnode, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn atd.

S doménou je to obrazně jako s bydlením, buď bydlíte ve vlastním domě se zahradou a garáží, nebo bydlíte jako podnájemník ve vysokém činžovním domě, kde vás často ruší zlí sousedi. Milionáři nebydlí jako podnájemníci v činžovním domě a dokud to nepochopíte, tak budete pořád v začarovaném kruhu lží a nenávisti.