1 000 337

Bře 12, 2023

Co je to pandemie a válka, je to optimální uklízení nepořádku, žijeme ve světě, kde není optimální pořádek a když veliký nepořádek nejde uklidit po dobrém tak se musí uklidit po zlém, vše jsou jenom příčiny a jejich následky. Pořádek je tam, kde je vše tam kde to má správně být, pokud je něco tam kde to nemá správně být, tak je to nepořádek, který se musí uklidit.

Smrt je moderátor na sociální internetové síti, který eliminuje příspěvky, které nepatří na sociální sítě je to taková virtuální uklízečka! Každý člověk to je příspěvek na sociální síti, za vším je už mnoho století propaganda a cenzura, z lidí se tak stali jenom pitomé ovce, které snadno ovládají chytří pastýři, co mají díky protekci zde výhody, které si nezaslouží.

Všechny knihy a blogy na internetu, to jsou jenom příběhy, které jsou plné iluzí, pravdu a lásku najdete jenom v přírodě, protože příroda nelže a nekrade. Vše je zde o tom, co milujeme, protože tomu protekci poskytujeme, a to co nenávidíme to násilně eliminujeme, následkem je to že si zde čerti hrají na anděly a peklo si hraje na ráj, z dálky vše tak vypadá jinak než z blízka.