1 000 336

Bře 12, 2023

Televize je postavená na pasivním konzumování pitomostí, které jsou vylepšené pitomou reklamou, vše co do nás vchází to na nás i působí a pokud dlouho konzumujeme pitomosti tak se naše inteligence snižuje, protože se z nás stávají pitomci. Internet je sice taky plný pitomostí a reklamy, jenže zde máme možnost se lépe bránit pitomostem a reklamě.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud jsme ze všech stran obklopení digitálními pitomostmi, tak to jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je pokrytectví, ve snaze se zde mít dobře se z nás stali pokrytci, a tak se sliby digitálně slibují a blázni se radují o tom je; pohádka, sekta, náboženství, politika, filosofie, byrokracie, centralismus, reklama, propaganda, cenzura, školství, armáda, zprávy atd.

Vše je to digitální hra, a tak zde platí moje digitální hra a moje svatá pravidla, za nedodržování pravidel je trest bylo a bude. Optejte se na internetu, co je to lidské já? Já je slovo velmi často používané, a přitom nikdo nedokáže vysvětlit co to slovo znamená, jsme díky propagandě a cenzuře pitomci, co používají slova a neznají jejich význam, dokonce ani psychiatr nebo kouč vám nevysvětlí co znamená slovo já?

Já je psychický symbol, něco jako nula v matematice, nebo bůh v náboženství, člověk nemá já, a to je třeba konečně pochopit! Každý člověk je evolučním produktem v času a prostoru kde dlouho existuje, vše zde souvisí se vším, jak vlastně u lidí vznikla iluze toho, že mají já? Strach stvořil lidské já, stoje a programy nemají já, protože zde není strach, následkem strachu se z lidí stávají pitomci, co se dívají pravidelně na televizi.