1 000 335

Bře 12, 2023

Na internetu je mnoho zajímavých sociálních systémů kde se stačí jenom zaregistrovat a můžete si zde vytvořit svoje digitální království nebo si můžete koupit doménu kterou dáte na hosting a máte tak možnost být profesionálem. Každý sociální systém se na něco specializuje, a to dělá dobře, otázka zde je a přinesou vám vaše investice zisk?

Zisk je tam kde je veliká konkurence, tam kde není veliká konkurence tam není ani zisk, je naivní si hledat něco kde je zisk a není tam veliká konkurence! Opakem konkurence je monopol, největší monopol mají nadnárodní korporace a státy. Vše je o tom, jak za málo práce mít hodně peněz, jedinou možnou cestou je chytré parazitování, protože dobrota je žebrota!

Klasickou ukázkou chytrého parazitování je centralizace, kdy ti, co jsou v centru chytře parazitují na těch, co nejsou v centru, armáda je klasickou ukázkou centralizace kdy obyčejný voják nemá pro armádu žádnou hodnotu. Psychické nemoci jsou následkem situace, ve které jste jenom loutkou, která nemá pro organizaci žádnou hodnotu, je naivní věřit na to že vysoké vzdělání vám zajistí to, že se budete mít dobře, bez protekce nemáte šanci se mít dobře.