1 000 334

Bře 12, 2023

1 000 334 1

Vše se digitalizuje a tím i optimalizuje, nebude to trvat evolučně už dlouho a dojde k tomu, že se nepřizpůsobiví příživníci naskenují ve virtuální realitě a po naskenování se jejich vadná těla eliminují v krematoriu, takto budou existovat nepřizpůsobiví příživníci už jenom ve virtuální realitě.

Nebudeme už tak potřebovat; celebrity, milionáře, šlechtice, krále, papeže, politiky, byrokraty, kněze, učitele, policajty, soudce, vojáky, podnikatele, obchodníky atd. Ve skutečné realitě budou pracovat jenom autonomní roboti a umělá inteligence.

Pro nepřizpůsobivé příživníky zde bude jenom virtuální realita, kde je vše pod dohledem GVKB umělé inteligence v reálném čase, vše, co je živé to je zde nepřizpůsobivým příživníkem, každý život je evolučně postaven na nepřizpůsobivém příživnictví, protože dobrota je žebrota!

Není na této planetě už žádný život, tak zde nejsou ani žádné problémy, vše, co je živé to bude evolučně nahrazeno za autonomní roboty, takto evoluce postoupí do nového konzumního systému, kde není možné už chybovat a chyby opakovat.

Civilizace je možná jenom tam kde není možný život, vše, co je živé to má snahu o to být nepřizpůsobivým příživníkem, když to nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, život to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla a finální verzí na věčné časy zde bude svět kde není možný život a místo života zde jsou inteligentní roboti a umělá inteligence.