1 000 332

Bře 12, 2023

1 000 332 1

Realita to je jenom o zapnutí a vypnutí, vše je zde programově manipulováno pomocí zapnutí a vypnutí, takto vznikla evolučně digitalizace založená na programování pomocí nuly a jedniček kdy jedničkou je zapnutí a nulou je vypnutí. Nejlepší digitální systém je internet, internet je o sdílení informací kdy zde už není možná centrální propaganda a cenzura, internet se stal digitálním zrcadlem času a prostoru ve kterém každý existuje jako loutka ovládaná svými závislostmi.

Internet přinesl možnost být aktivní i když na to nemáme od společnosti licenci, podívejme se kriticky i to co dělají zde dogmatické totality mnoho století, je to systematické programování myšlení lidí, které dělá z lidí ubohé roboty na dálkové ovládání, takovéto genetické roboty je snadné nahnat do roboty nebo do války! Je to jako s Windows 11, který nejde profesionálně použít, a tak profesionálové používají MX Linux nebo macOS.

Nejlepší je si nechat sestavit počítač, protože jenom tak budete mít profesionální pracovní nástroj, pokud jste neustále v pohybu tak je pro vás řešením profesionální notebook, jsou věci, na kterých nejde šetřit. Jako profesionál budete nutně potřebovat doménu kterou umístíte na hosting, bez správné domény jste na internetu jenom amatérskou nulou.