1 000 331

Bře 12, 2023

1 000 331 1

Na počátku všeho zde nebyli žádné závislosti, a tak zde nic nefungovalo optimálně, to vedlo ke vzniku evoluce, která pomocí experimentů začala vše měnit tak aby zde byli všude závislosti, a tak zde vše fungovalo optimálně, boha si pitomci, co měl strach z nejistoty, kdysi dávno vymysleli, aby nemuseli myslet pořád na to, proč vše je tak jak to je.

Vše je tak jak to je díky závislostem, které zde stvořila evoluce, závislosti najdeme všude největší závislostí jsou protiklady, a tak je; kladné závislé na záporném, dobro je závislé na zlu, pravda je závislá na lži, bohatství je závislé na bídě, samice je závislá na samci, dítě je závislé na rodičích atd.

Všechny nemoci, které zde existují jsou následkem neuspokojených závislostí, léky se snaží uspokojit naše závislosti, problémem je zde to, že lék je jenom chemická náhražka. Podívejme se na informace a programy z pohledu závislostí a zjistíme to, že je zde mnoho problémů, se kterými si neumíme poradit.

Třicet let jsem byl závislí na Windows a měl jsem neustále s tímto amatérským operačním systémem mnoho zbytečných problémů, a tak jsem přešel na Linux a mám konečně klid od problémů. Zkoušel jsem i macOS ale bylo zde mnoho maličkostí co mi nevyhovovali, a tak jsem opustil tento operační systém.