1 000 330

Bře 12, 2023

Proč vlastně mnoho lidí po skončení populárního Windows XP opouští Windows 11 a přechází na Linuxové distribuce? Příčinou je narůstající složitost operačního systému Windows. Podívejte se na to, jak narostla velikost Windows na pevném disku od doby, co zde byl Windows XP, přitom u Linuxové distribuce vám stačí malá velikost na pevném disku a tato velikost vám už nebude rychle narůstat jako je tomu u Windows 11.

U Linuxové distribuce se nesetkáte s modrou obrazovkou smrti, protože je to stabilní operační systém, který nepotřebuje mít antivirový program. V současnosti přišel Windows 11 s tím že pro instalaci musíte mít nutně nový počítač jinak se vám odmítne Windows 11 nainstalovat to vedlo k tomu, že začalo mnoho uživatelů Windows 10 přecházet na Linux a jakmile poznali kvalitu Linuxu tak se už nechtěli nikdy vrátit na Windows, do Linuxu není problém si nainstalovat prohlížeč Microsoft Edge, a můžete si zde i nastavit vzhled který se bude podobat Windows 11.

Po třiceti letech používání Windows jsem přešel na Linux, protože jsem zjistil to, že Windows je návyková droga něco jako jsou cigarety, které škodí zdraví a obtěžují ostatní lidi ve vašem okolí, rozdíly mezi Linuxovými distribucemi jsou minimální je zcela jedno jestli si nainstalujete Debian nebo Fedoru.