1 000 329

Bře 12, 2023

Každý chce poroučet a radit přitom každému vadí to, že mu druzí poroučejí a radí, ano každý je pokrytec a nikdo to neřeší, hlásáme to, že je správné být dobrým, a přitom jsme zlí, každý chce zde být nahoře aby se mohl tak seberealizovat a nikdo nechce být dole kde se není možné seberealizovat.

Vnímám to celé jako evoluční experiment, který se nepovedl, a proto bude nutné nahradit konečně chybující lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou lidi tak zde nejsou pandemie a války, člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí bude autonomní inteligentní kovový robot na akumulátory, nejsou lidi tak zde nejsou chyby.

Zapnu dneska počítač s Windows 11 a naskočí mi dotazy od Microsoftu s mnoha nabídkami, nabídky jsem odmítl a najednou na mě vyskočilo okno ve kterém scházela možnost pokračovat dále, tak jsem stiskl na počítači tlačítko restart a tím se vše vyřešilo.

Naše konzumní civilizace potřebuje restartovat, protože zde jsou chyby v mnoha programech, neustále zapomínáme na to, že je třeba teorie otestovat v praxi, podívejme se na neustálé; války, konflikty, krize, pandemie atd. jsme jako malé děti které nemají rozum a následkem jsou problémy na které není řešení.