1 000 328

Bře 12, 2023

Od narození do smrti je každý nucen číst a poslouchat samé pitomosti s nulovou hodnotou, protože pitomců je všude nadbytek a moudrých lidí je všude veliký nedostatek. Pandemie v nahotě odhalila pitomost naší konzumní společnosti, ti, co jsou všemocní díky protekci nám ukázali to, že jsou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou.

Vrcholem lidské pitomosti je internet, který pitomcům dovoluje, aby se zde snadno a levně seberealizovali, pro mnohé pitomce se stal internet drogou, bez které nemohou normálně existovat. Veškerá digitalizace dělá z lidí jenom pitomce pomocí náhražek za přirozenou realitu, dříve se lidi modlili k bohu, potom začali brát drogy a léky, budoucnost je v tom že lidi dostanou do hlavy GVKB čipy, a tak už nebudou moci dělat pitomosti jako pitomci.

Takto zde zvítězí pravda nad lží na věčné digitální časy, vše zlé je pro něco dobré. Jak bude řešit umělá inteligence to že je zde pandemie? Umělá inteligence to nebude nijak řešit, každý je snadno nahraditelný autonomním robotem, nebude zde tak žádné očkování a žádné respirátory, člověk bude jenom číslem ve statistice, které je zde dočasně. Skončí zde populistická politika a místo ní zde bude vše řešit jenom umělá inteligence, z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání.