1 000 325

Bře 12, 2023

Spěcháme, a tak marně toužíme po odhalení mnoha tajemství, často dojde k odhalení mnoha tajemství, ale buď odhalená tajemství nepochopíme, nebo je neumíme využít. Největším tajemstvím pro nás jsou protiklady, mezi kterými je napětí, jde o; dobro a zlo, pravdu a lež, štěstí a neštěstí, zdraví a nemoc, život a smrt, samce a samici, akci a reakci, klad a protiklad atd.

Proč je zde něco velmi populární a jiné nás nezajímá? Příčinou je situace, ve které se lidi v času a prostoru nalézají, situace s námi všemi manipuluje po celý život nejsme pány svého osudu. Mnoho let jsme hromadili; knihy, gramofonové desky, video kazety, CD disky atd. najednou přišel internet a vše co jsme nahromadili rychle ztratilo svoji velikou hodnotu.

V minulosti bylo běžné to že nám mnohé velmi dlouho dobře sloužilo, v dnešní době najednou přišel Windows 11 s tím že nepůjde nainstalovat na staré počítače, nic nového, u telefonů, kde je Android taky nový operační systém nejde nainstalovat na staré telefony. Nebude to už trvat evolučně dlouho a budou zde globálně čipy co dostanou lidi do hlavy, čipy dostanou jenom lidi do třiceti let, lidi, co budou mít více než třicet let už čipy nedostanou, a tak skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen.