1 000 321

Bře 11, 2023

Blázni si rádi hrají na; bohy, spasitele, krále, prezidenty, ministry, profesory, soudce, generály, ředitele, milionáře, celebrity atd. ten druhý je blázen, protože je jiný. Co by se stalo, pokud bychom lidi vyráběli v továrnách a dali všem lidem stejnou výchovu, místo jmen a titulů by měl každý jenom identifikační globální číslo a v hlavě by měl každý inteligentní čip napojený bezdrátově na globální systém.

Najednou by byl každý člověk normální a nebylo by zde už rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebylo by zde rozdělní ani na muže a ženy, protože ženy už bychom k ničemu nepotřebovali. Už by nebyli mezi námi konflikty a války, nepotřebovali bychom peníze a soukromé vlastnictví, skončila by zde propaganda a cenzura, pokud by někdo nefungoval optimálně tak by se eliminoval v krematoriu.

Takto by zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Bylo by to podobné tomu, když se opice proměnila díky evoluci na člověka a tentokrát by se člověk proměnil na genetického robota, se kterým nemá společnost žádné problémy. Končí doba, ve které bylo možné dělat něco amatérsky v malém a přichází doba ve které se bude vše dělat profesionálně ve velkém, a tak se dosáhne malé ceny a vysoké kvality.