1 000 320

Bře 11, 2023

Budoucnost je o tom že nebudeme už mít ubohá genetická těla a budeme inteligentním programem ve virtuální realitě, bude to nekonečný sen, který budeme vnímat jako skutečnost. Uděláte chybu, a tak to zkusíte znova a bezchybně, udělal jsi chybu zkus to znova to bude zde běžnou součástí naší nové digitální existence.

Už nebude docházet k tomu, že bychom se setkali s chybnými pravidly a chybnými informacemi, umělá inteligence bude neustále vše kontrolovat a optimalizovat, nebudou zde žádná otravná vyskakovací virtuální okna, která by nám něco násilně nutila.

Nebudou zde zločinci a vandalové, co by mohli páchat nějaké zlo, nebude zde čekání na načtení informací, nebo na zpracování informací, vše zde bude dostupné okamžitě. Nebude zde už rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Nebudeme potřebovat; spánek, jídlo, drogy, léky, lékaře, peníze, vlastnictví, rodinu, politiku, náboženství, filosofii, propagandu, cenzuru, školství, byrokracii, policii atd. skončí doba ve které když to nešlo po dobrém tak se to řešilo po zlém.

Skončí doba teorie, která v praxi nefungovala, být dokonalým se stane globální normou na věčné digitální časy, nastane hon na chyby, tak jako pronásledujeme zločince tak budeme pronásledovat to co chybuje a svoje chyby opakuje. Místo ubohého kapitalismus zde bude perfekcionismus, bude běžná záruka deset let, protože vše bude vysoce kvalitní.