1 000 318

Bře 11, 2023

1 000 318 1

Cenzura a propaganda je tam kde jsme si cizí, a tak si myslíme že můžeme se chovat zle k tomu co je nám cizí. Založil jsem si nový blog a zde je možné komentovat obsah, ale komentáře se zveřejní teprve po schválení, zde se využívá umělá inteligence, která eliminuje to, co porušuje pravidla pro komentáře.

Mám na internetu mnoho stránek a blogů, zde mám všude vypnutou možnost psát komentáře a jedinou výjimkou je tak zde můj nový blog. Pokud ti vadí to, že moderuji komentáře a používám umělou inteligenci na kontrolu, tak si taky můžeš založit blog stačí kliknout na odkaz, co je na mém novém blogu a za několik minut máš zadarmo krásný profesionální blog na který můžeš psát co tě napadne a povolit zde komentáře.

Podívejme se na stránku Zpovědnice kde televize Nova kritizovala tuto stránku za to, že zde jsou morálně závadné informace, máš problémy s tím, že nemáš pod kontrolou svoje ubohé myšlenky tak to je tvůj subjektivní problém. Podívejme se do minulosti, jak se zacházelo s lidmi, co porušovali pravidla slušnosti, mnoho lidí bylo ukřižováno nebo upáleno na hranici, na hrubý pytel se tak dávali hrubé záplaty a kdo plive do nebe, ten plive na sebe.