1 000 316

Bře 11, 2023

Je naivní představa že bez investice do domény se z vás stane rychle milionář, přitom investice do domény není nijak veliká a levný je i kvalitní hosting. Je to celé o profesionalitě v nějaké specializaci, mnozí si hrají na profesionály, a proto se z nich nestanou nikdy milionáři díky tomu, že mají doménu. Vše je o tom být lepší, než je konkurence o tom je profesionalita, je to podobné sportu, kde uspějí jenom ti, co jsou nejlepší a nejde zde podvádět. Jde o to pochopit co návštěvníci internetu potřebují, a to jim nabídnout tak aby byli spokojení, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Pochopte to, že každého přitahují protiklady a tak; chudáky přitahuje bohatství, hlupáky přitahuje moudrost, oblečené lidi přitahuje nahota atd. většina amatérů nabízí to co lidi nepřitahuje, a tak se z nich nestanou milionáři, je to o nabídce a poptávce. Nevěřte na to, že uděláte katalog, který z vás udělá milionáře, období katalogů na internetu končí, protože vyhledávače fungují lépe než katalogy. Lidi potřebují nejvíce uspokojit svoje hříšné ego které je v depresi, protože se má zle.

Naše kulturní civilizace vznikla díky hříšnému egoismu, není zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus, populismus, dogmatismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom egoismus! Podívejme se na cenzuru a propagandu na internetu, příčinou je zde egoismus, dobrota je přeci žebrota!

Chceš zboží nebo službu tak za to musíš zaplatit o tom je egoismus, a tak je zde láska a pravda jenom za peníze a výhody. Je to jako s nabídkou Linuxové distribuce, která je zadarmo ale nemá k dispozici výhody, které jsou běžné u Windows 11. Největším problémem na cestě k úspěchu je víra ve svaté teorie, je to jako s nákupem počítače, většina lidí si koupí levný notebook, který jim dobře neslouží, ideální možností je si počítač sestavit, a k tomu si pořídit veliký monitor.