1 000 314

Bře 11, 2023

1 000 314 1

Skončí období čtení knih a chození do školy, moderní člověk to bude jenom mozek bez těla napojený na virtuální realitu, takto už nebudeme potřebovat; oblečení, byty, automobily, potraviny, drogy atd. na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, mozky se budou vyrábět průmyslově a průmyslově se budou i pěstovat, tím skončí problém s tím, že lidi dělali chyby, protože mozky budou napojené na umělou inteligenci, která zabrání tomu, aby mohl mozek dělat chyby a nedokázal se ze svých chyb poučit.

Logicky už nás nebude zajímat to co nás zajímalo v době kdy jsme měli genetická těla a bylo zde rozdělní podle pohlaví. Budeš chtít prožít krásnou dovolenou v ráji tak ti to virtuální realita umožní, vše bude pro nás snadno a rychle k dosažení, nebude zde už propaganda a cenzura která by z nás dělala pitomce. Život byl a bude o práci, logicky je zde otázka a pokud nebudeme mít tělo a budeme mít jenom mozek napojený na virtuální realitu tak jakou práci budeme vykonávat, aby měl náš nový život smysl, a tak jsme byli spokojení?

Naší prací bude budování virtuální reality, každý se tak specializuje na nějakou složitou problematiku spojenou s virtuální realitou, začneme přenášet skutečnou realitu do virtuální reality a už se nepozná co je skutečnost a co je iluze. Bude to virtuální realita nejenom pro lidi ale i pro zvířata a rostliny, civilizace je o tom nahradit přirozené za umělé, už zde nebude problém s pitomci, co dělali pitomosti, každý bude dokonalý, protože už nebude mít strach z chyb a problémů, takto zvítězí všude pravda a láska nad lží a nenávistí.