1 000 313

Bře 11, 2023

1 000 313 1

Totální globální světovláda je prakticky na spadnutí. Co si však pod pojmem „globální světovláda“ představit? Každý konspirační teoretik ví, co od ní lze očekávat, všemocná elita bude držet totální moc nad všemi lidmi na světě. Lidé budou buď členem elitních kruhů, anebo budou elitě sloužit, kdo nebude součástí elity anebo nebude elitě profesionálně sloužit, bude eliminován v krematoriu, jako neužitečný pojídač zdrojů. Elita bude mít čip v hlavě zaručující neomezený kredit a neomezené výhody. Oproti tomu služebníci budou ze svých přidělených bytů jezdit do továren po cyklostezkách na levných kolech, a úroveň zdrojů které budou smět konzumovat bude určovat umělá inteligence.

Za službu umělé inteligenci získá služebník více bodů, a pořídí si třeba elektrokolo. Ale pokud člověk udělá něco špatného, třeba začne kritizovat „elitu“, budou mu body odebrány a bude chodit všude pěšky. Čím bude člověk starší, a tudíž méně výkonný služebník, tak umře hlady. To samozřejmě platí také pro disidenty, kteří by zkoušeli kritizovat elitu: Jejich čip bude zablokován, a buď umřou hlady, anebo je agenti systému prostě odstraní. Historicky nebylo možné lidi jen tak najít a zastřelit. Vždycky bylo kam utéct.

Ale to už je minulostí: Čipy, a tudíž lidé, budou snadno dohledatelní skrze globální 5G síť. Také nebylo historicky možné lidi jen tak vyhladovět, protože lidé mohli vždycky pytlačit, nebo mohli krást. Avšak časy se značně změnily, a „elita“ již konečně dostává do ruky nástroje, díky kterým již nikdo neuteče, nikdo si nezapytlačí, a nikdo nic neprodá ani nekoupí, aniž by to nezaznamenaly všudypřítomné kamery a mikrofony, napojené na počítače schopné rozeznat slova a obličeje. Počítače schopné rozeznat zboží, zvířata a lidi.

Nastupující digitální totalita tudíž bude opravdu totální, protože bude mít pod kontrolou všechny lidi, všechny zvířata, všechny rostliny, všechno zboží, a všechno nerostné bohatství na světě. Práce na totalitě začala již velmi dávno je to vskutku běh na dlouhou trať. Blbé je, že se vždycky objevil nějaký génius, co se začal moc ptát, a lidem pak vysvětlil o co jde, a tak probudil lidi vedené do totalitního režimu. Ježíše Krista sice po zásluze ukřižovali, nicméně „elitě“ se při tom rozpadl dům z karet, a mohli začít nanovo. Nebo když už ta totalita pěkně šlapala, objevil se zase nějaký nový Ježíš Kristus, jenž svým chováním ukázal světu, že náboženství a politika jsou na lidem na hovno.

A jako na potvoru ho lidi začali poslouchat, a začali si myslet, že kněží jsou jen banda pokrytců, a že král není bůh, ale jenom obyčejný člověk. A elita mohla začít nanovo. Moderní člověk si může myslet, že Kristovo poučky jsou pěkná blbost, ale faktem zůstává, že Křesťanství dobylo Řím tak, že se křesťané tak intenzivně nebránili, až římským legionářům začalo být blbé vraždit nevinné, nebránící se a odpouštějící křesťany. Představte si situaci, kdy římský pohan legionář seká hlavy usměvavým lidem, kteří mu koukají do očí a sebevědomě říkají: Odpouštím ti, a když mě zabiješ, půjdu do nebe.

A co ty, nechceš jít taky do nebe? Všechny tyhle epizody má již totální světová totalita za sebou, a protože není blbá, kdysi před stovkami let rozvrhla si dlouhodobý plán, jak všechny tyto eventuality předejít. Jsou to všechno víceméně válečné plány, protože světová elita se vůči obyčejným lidem chová jako ve válce s nepřítelem, kterého si snaží podmanit. Skutečné válečné umění znamená donutit nepřítele dělat to co chceme. A absolutně nejvyšší forma válčení je dokázat to bez použití násilí tak, aby si nepřítel nebyl vědom, že s ním vůbec válčíte.

Útok na Světové Obchodní Centrum znamenal konec ústavních svobod v USA a zrušení základních občanských práv, a posloužil jako záminka k vyhlášení války Iráku. Státem vycvičení učitelé a učitelky vaše děti zcela přeprogramují, a ze šťastných a zvídavých bytostí udělají pitomce vycvičené sloužit politice a ekonomice. A když to chtějí ženské, tak si to nakonec koupí i chlapi. Jinak nedostanou jejich lásku. Křesťanská morálka znamená, že každý člověk je osobně zodpovědný pouze za svou spásu.

Žijeme v systému, kde národní vlády ovládají největší firmy na trhu skrze banky, které ovládají národní vlády skrze úplatné politiky. Koronavirus může a nemusí být reálný, nicméně co je zcela jistě reálné jsou dopady koronaviru na světovou ekonomiku. Co je cílem? Očipovat lidi? Jak zjistíte totožnost zločince s maskou? Proměníme lidi na loutky na dálkové ovládání pomocí čipů v hlavě, místo reality zde pro všechny bude jenom virtuální realita, není zde hříšné ego tak zde není ani problém s lidmi.