1 000 312

Bře 11, 2023

Abychom naučili malé dětí programování levně a rychle tak se k tomu použije virtuální realita ve které nebude potřeba k programování používat klávesnici a myš, vše bude jenom vytvořeno tak že to bude vypadat jako v počítačové hře, programování bude hrou, která bude děti bavit více než současné hračky. Aby to celé fungovalo optimálně tak se využije umělá globální inteligence, napojení na mozek zde bude přes GVKB čip v hlavě, protože jenom tak se dosáhne jednoduchosti a rychlosti.

Jak bude civilizace vypadat, když bude umět každý člověk programovat profesionálně a rychle, programování se stane stejnou samozřejmostí jako naše mluvení, které nám umožňuje to, co bychom bez mluvení nedokázali. Vše je zde o evoluci, která staré za nové nahrazuje, starý člověk, co neuměl programovat evolučně zanikne a vznikne evolučně nový člověk co umí programovat, vše je o tom, aby nám byl život hrou a toho lze dosáhnut jenom díky GVKB čipům které eliminují konzumní očistec ve kterém lidi neuměli programovat optimálně.

Podívejte se na to, jak vypadá současný internet a dojde vám to, že lidi neumí optimálně programovat, současné programovací jazyky jsou ubohé a chybné, díky GVKB umělé inteligenci vzniknou nové programovací jazyky, které nebudou už ubohé a chybné. Co je to programování? Programování je proces učení, na jehož konci je vědění, jde o to, jak se učit a co se učit, současné školství je sto let za opicemi, protože je postavené na teorii, která v praxi nefunguje.