1 000 311

Bře 11, 2023

Od pradávna lidi hledají marně pravdu a lásku, příčinou je propaganda a cenzura která z lidí dělá pitomce, aby mohla tak snadno s lidmi manipulovat. Ten druhý je; blázen, hlupák, vůl, blbec, idiot atd. nemáme rádi cizí lidi, a proto je zde tolik lží a nenávisti, problémem je přelidnění a tím je zde i inflace u hodnoty člověka, lidi umírají zbytečně z mnoha důvodů a nikoho to nezajímá každý se stará sobecky jenom o sebe.

Často je zde slyšet že lidi si za svoje problémy mohou sami a že je to jenom o lenosti a strachu, pravda o tom že jsou lidi nemocní, a proto jsou líní a mají strach, podívejme se na lidové anonymní fórum, které už brzo na internetu zanikne, protože zde rychle upadá návštěvnost, komu není profesionální rady tomu není ani pomoci.

Pořád všude platí to, že je se třeba učit novému a nahrazovat staré za nové, většina stránek na internetu je zastaralá po stránce; vzhledové, informační, programové atd. následkem je zánik těchto; stránek, katalogů, portálů, blogů, sociálních sítí, fóra atd. Největší tragédie jsou na internetu amatérské blogy, mnohdy se někdo zaregistruje a napíše jeden příspěvek a potom jeho aktivita skončí na mnoho let. Vše je o tom vědět jak na to a potom blog vypadá hezky a má i velikou návštěvnost!