1 000 310

Bře 11, 2023

Internet dneska poskytuje práci velikému množství lidí, co jsou inteligentní, zde není potřeba být silným a velikým, rozsah práce, která je na internetu vykonávána je veliký od jednoduché práce, která nenese veliký zisk až po složitou práci, která nese veliký zisk. V mnohém internet připomíná sport, kde není možná protekce a korupce, ve všem je zde veliká konkurence a vše se na internetu točí okolo popularity která zajišťuje velikou návštěvnost u; portálu, katalogu, sociální sítě, stránky, blogu atd.

Veliký úspěch zde mají; obchodníci, podnikatelé, organizace, celebrity atd. nejhůře na tom jsou ti co si nově založili blog zadarmo třeba na WordPress com. Vše je na internetu jenom hra podle pravidel a ty pravidla určují organizace nebo situace, v mnohém to připomíná šachovou hru, kde vyhraje ten, kdo nechybuje. Profesionalita je o výhodách, podívejme se do přírody zde uspěje jenom to, co má nějaké výhody.

Největší celebritou v naší kultuře je Ježíš Kristus, jeho popularita je založená na využití lidové moudrosti, pomocí které polopaticky pitomcům vysvětluje to jak život a společnost funguje, vše, co dáváme druhým to nazpět i dostáváme, ten, kdo koná zlo, jistě i zle skončí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš. Problémem lidí je jejich hříšnost, hříšnost je začarovaný kruh, který je zde evolučně dočasně, protože už brzo díky umělé inteligenci se u lidí eliminuje jejich hříšnost.