1 000 309

Bře 11, 2023

1 000 309 1

Je třeba konečně pochopit to že myslíme a jednáme podle situace, pokud každý dostane do hlavy GVKB čip tak se změní myšlení a jednání všech lidí, a tak zde bude všude dostatek lásky a pravdy, jde jenom o to postoupit do vyspělejší civilizace. Neustále je zde snaha přeprogramovat lidem mozek pomocí propagandy a cenzury, to je utopie, protože z hříšníka anděla neudělá žádná propaganda a cenzura.

Virtuální GVKB realita bude pro mozek rájem, a tak se z hříšníků stanou andělé co nelžou a nekradou, ve virtuální realitě bude mít vše pod kontrolou jenom umělá inteligence, to bude znamenat že lidi už nebudou dělat chyby. Problémem lidí mnoho tisíciletí je jejich hříšnost, nevěřte na to, že zde byl nějaký člověk bez hříšnosti, to je utopie i Ježíš Kristus byl hříšník. To že jsme všichni hříšníci je následek toho že žijeme v konzumním očistci, kde není pravda a láska.

Ano, bude líp, tak tomu už nikdo nevěří, líp je vždy jenom těm, co se dostali díky protekci a korupci na vysoké funkce kde se mají dobře jako prasata v žitě. Pochopte konečně to, že realita to je hra podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, v této hře není možné se mít líp protože jste jenom loutkou kterou mnohé snadno ovládá, jedinou možností je nahradit realitu za virtuální realitu a tím zmizí naše problémy, protože za nás problémy vyřeší umělá inteligence a autonomní roboti.