1 000 308

Bře 11, 2023

Tam kde programy selhávají, tam nastupuje umělá inteligence jako vyspělejší řídící systém, abychom pochopili rozdíl mezi programem a umělou inteligencí tak se podívejme na překlad internetové stránky z jednoho jazyka do jiného jazyka, současné naprogramované překladače při překladu dělají často chyby a pokud na překlad nasadíme umělou inteligenci tak je překlad bez chyb, umělá inteligence má schopnost fungovat bez chyb, a tak nepotřebuje mít nad sebou dozor člověka.

To že umělá inteligence nedělá chyby je způsobeno tím, že má schopnost se v praxi učit, a tak pozná co je správně a co je chybně, logicky čím více dopřejeme umělé inteligenci možnost se něčemu dlouho učit tím méně bude umělá inteligence chybovat. Učení to je optimalizace, která opraví chyby a eliminuje vše co je zbytečné, s narůstajícím výkonem počítačů optimalizovaných pro umělou inteligenci bude i narůstat rychlost umělé inteligence to je logické.

Následkem bude to, že dospělý člověk s titulem zde už bude na hovno! Nastane najednou ekonomická globální krize, kdy pro nikoho už nebude práce za mzdu, na práci budou jenom autonomní roboti a umělá inteligence, robot prezident bude vyznamenávat roboty! Lidi budou opouštět po milionech konzumní civilizaci a budou hledat na světě místa kde je možné existovat i bez peněz. Všude bude propaganda a cenzura která bude propagovat autonomní roboty a umělou inteligenci, v této všudypřítomné propagandě bude člověk s titulem ukazován jako ubožák, který na co šáhne to rozbije.