1 000 306

Bře 11, 2023

Mnoho lidí a organizací má na internetu stránku nebo blog, existují i; portály, katalogy, sociální sítě, fóra atd. časem každému dojde že prioritní je návštěvnost toho co umístíte na internet, vše je obchod, ve kterém jde o zisk hodnot. Jednoduché je investovat do reklamy a optimalizace, otázkou je zde návratnost investic a pokud se vám investice nevrátí tak většinou ukončíte svoje aktivity na internetu.

Návštěvnost je podobná sportu, úspěch ve sportu je záležitost na mnoho let a není zde možná protekce ani korupce, komu není rady tomu není pomoci, všeho zkuste a dobrého se držte, neustále zde jsou spory o to, jak má vypadat a fungovat stránka nebo blog, často se setkávám i s tím že profesionálové vytvoří drahý zmetek, lidi dělají chyby bylo a bude s tím nejde nic udělat.

Z díla se vždy pozná tvůrce, a to platí u všeho co je dostupné na internetu, můžete se zde i setkat s blázny co mají bláznivé nápady, a tak chtějí po návštěvnících peníze za to, že navštíví jejich ubohou stránku, kde je ubohý obsah s nulovou hodnotou. Vše je o optimalizaci, která zajistí velikou návštěvnost, dokonalost se skládá z milionu maličkostí, a tak být díky internetu rychle milionářem, to není pro nikoho maličkost.