1 000 305

Bře 11, 2023

Internet byl a bude o návštěvnosti, protože obsah, který vyhledávače ignorují nemá žádnou hodnotu, napíšete něco zajímavého na internet a vyhledávače nevidí co jste na internet napsali kde je chyba? Vyhledávače pracují podle programu, který není inteligentní, tento program je zahalen mnoha tajemstvími, aby jej nemohli podvodníci oklamat pomocí různých triků.

Je zde mnoho specialistů, co vydělávají na tom, že lidi potřebují pomoci s tím, že jejich informace na internetu nevidí vyhledávače, jejich metody jsou dobře utajeny jde o jejich výrobní tajemství. Za mnoho let, co jsem na internetu tak jsem dospěl k tomu, že vše je o tom si koupit cz doménu se správným krátkým jednoduchým názvem a vyhnout se všemu co je zadarmo, protože jakmile je nějaký systém pro vás zadarmo, tak tam nebudete mít velikou návštěvnost!

Vše se točí okolo hodnotných odkazů, proč nikdo neodkazuje na informace, které jste umístili na internet? Je to o zpětných odkazech, kdy ten do bude na váš blog odkazovat potřebuje abyste odkazovali na jeho blog, dobrota je žebrota. Můžete si zaplatit za reklamu, ale to se vyplatí jenom těm, kterým jejich stránka přináší dostatek zisku. Všude je konkurence a nedělejte si iluze o tom, že nemáte na internetu žádnou konkurenci.