1 000 304

Bře 11, 2023

Pluginů, co se snaží o to, aby měla vaše stránka ve WordPress velikou návštěvnost je mnoho, každý plugin má svoje klady a svoje zápory, největší problém je zde s tím, jak plugin optimálně nastavit. Dalším problémem je volba SEO šablony, důležitý je i název domény a dobrý levný hosting bez výpadků který je rychlý, nejslabší článek určuje výkon a stabilitu systému. Je taky možné se vydat amatérskou cestou kdy si nekoupím doménu a nezaplatím si hosting, můžete použít Facebook nebo Blogger.

Vše je o tom, co zasadíte to i sklidíte, nehorší možnou volbou je lakomost a lenost, tím se dostáváte do začarovaného kruhu bídy a zaostalosti, na internetu je to jako ve sportu čím větší je konkurence tím obtížnější je zde být nejlepší. Velikou evoluční změnou prošli systémy, které nabízeli svoje služby zadarmo, ukázalo se to, že dobrota k hříšným příživníkům je žebrota, a tak mnohé tyto virtuální systémy zkracovali.

Pokud zvládnete technickou stránku tak bude následovat zvládnutí obsahu stránky, je třeba vědět co chtějí konzumenti, a to jim nabídnout, vše je otázka nabídky a poptávky, pokud nabízíte to, po čem není poptávka tak na internetu neuspějete, specializujte se na to, co je vám blízké a čemu profesionálně rozumíte, nevěřte na svaté teorie o tom, jak se stát snadno a rychle celebritou nebo milionářem.