1 000 303

Bře 11, 2023

1 000 303 1

Není zde nikde socialismus ani kapitalismus, je zde všude egoistický populismus, to, co je populární se dostává do centra a zde to mnohému egoisticky kraluje jako; bůh, mesiáš, papež, guru, prorok, král, císař, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, diplomat, soudce, profesor, ředitel, milionář, celebrita atd. vše je zde tak; soutěž, konkurence, hra, boj, konflikt atd.

Nic nového pod sluncem, protože je zde všude evoluční proces od vzniku času a prostoru, to, co v evoluci neuspěje to je zde evolučně dočasně, nejsou zde pro nic výjimky ani imunita! Vnímám to celé jako internet, kde je minimum stránek, co jsou dlouho populární a mnoho stránek co nejsou populární, protože neuspěli v konkurenčním prostředí, komu není rady tomu není pomoci.

Popularita je vždy o lásce, to, co milujeme se pro nás stává populární, a tak se na tom stáváme závislými, vše je o příčině a následku, v minulosti bylo populární něco jiného než v současnosti, a logicky v budoucnosti, zde bude populární něco, co v současnosti není populární, situace určuje, co je v nějakém času a prostoru nejvíce populární, často je zde snaha pomocí propagandy a cenzury zajistit něčemu velikou popularitu díky dezinformacím.

Mnohé z dálky vypadá jako populární a pokud to poznáme z blízka tak zjistíme, že jde o podraz, protože je zde pokrytectví, kdy něco mediálně hlásá pravdu a lásku, ale jde o lháře plné nenávisti. Podívejme se na Facebook, který je na internetu dlouho populární, brzo zjistíte že je celý naprogramovaný systém o tom, jak chytře udělat z uživatelů naivní pitomce, jde vlastně o digitální virtuální sektu.