1 000 302

Bře 11, 2023

Neustále se myšlenkami vracím k tomu že vše v nás a okolo nás je chybně naprogramovaný systém, s příchodem internetu se neustále setkávám s chybně naprogramovanými systémy, které špatně fungují. Chybně naprogramovaným systémem je i; bůh, vesmír, život, čas, prostor, filosofie, víra, politika, ekonomika, věda, technika atd. následkem je to že vše je zde evolučně dočasně, protože je to chybné! Dokonalost je iluze ve světě, kde je vše chybně naprogramováno, naděje na to, že v programech nebudou chyby umírá poslední.

Navíc zde jsou chybní lidé, co chybují a svými chybami ostatním lidem ubližují a jakákoli snaha vyřešit problém s chybnými lidmi je marná a naivní, chybní rodiče mají logicky chybné děti a tím se chybná společnost dostala do začarovaného evolučního kruhu. Logicky mě to vedlo k otázce a co je to program? Mám na to systém, a proto to zvládnu, to je program, jakmile si na něco vytvoříme systém tak jsme vytvořili program, programy vznikají proto abychom něco zvládnuli bez problémů.

Chceme zvládnout úpravu textu, tak jsme na úpravu textu v počítači vytvořili program, čím složitější je program tím více je v něm i chyb, proto je zde snaha pomocí optimalizace programy zjednodušit, a tak vznikla evolučně lidová moudrost, která dokáže polopaticky vysvětlit pitomcům něco složitého, milujeme populisty, co umí vysvětlovat po lopatě pitomcům něco velmi složitého, jako to dokázal třeba Ježíš Kristus, i já jsem populista který se snaží po lopatě pitomcům pomoci dobrou radou.

Mravní svaté desatero se pokusilo kdysi dávno o optimalizaci morálky, aby se lidi nechovali jako dobytek, já bych šel evolučně dále, proč se snažit z lidí udělat pomocí ekonomiky a politiky roboty, když je mnohem jednodušší lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty, nejsou na světě už nikde lidi tak už lidi nebudou dělat chyby, člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze, robot prezident už brzo bude vyznamenávat roboty, takto konečně digitální civilizace bude moci postoupit rychle ve svojí globalizaci a optimalizaci.