1 000 300

Bře 11, 2023

Podívejme se na; portály, katalogy, stránky, blogy, fóra atd. co jsou na internetu z hlediska profesionální optimalizace, vyhledávače nejvíce odkazují na to, co je profesionálně optimalizované a je zde i hodnotný originální obsah, zde platí klasické z díla se pozná tvůrce. Ve snaze ušetřit čas a peníze vznikají na internetu systémy které optimálně nefungují, komu není rady od profesionálů, tomu není možné ani pomoci! Podívejme se na hmyz, zde došlo díky evoluci k profesionální optimalizaci, hmyz využívá toho, že je malý a tím získává mnoho evolučních výhod, je třeba pochopit principy na kterých stojí fungující složité systémy, základním principem funkčnosti je optimalizace, proč tak často dochází k selhání optimalizace?

Příčinou je strach ze změn, máme nějaké cíle a bojíme se ty cíle změnit, protože nemáme jistotu, že po změně se budeme mít lépe, takto vznikla evolučně kdysi dávno svatá víra v boha a později evolučně vznikla populistická politika, kde je místo boha kariérismus, budoucnost směřuje k virtuální realitě, ve které budou kralovat multimédia. V současnosti mají multimédia malou popularitu, protože jde o něco, co je zde evolučně nové a vše co je nové potřebuje většinou dlouhý čas na to, aby se to začalo ve velkém používat. Vše směřuje ke globální spolupráci, proces globalizace urychlí umělá inteligence a modernizace u; internetu, počítačů, programů, databází atd.

Podívejme se na video ve 4K, je to něco evolučně nového s čím se nepočítalo, a tak v roce 2022 většina technických přístrojů, nedokáže na monitoru zobrazit rozlišení 4K, dalším problémem je malý výkon technických přístrojů, které nezvládnou 4K. Potřebujeme modernizovat všechny technické systémy tak aby se začalo běžně používat 4K, vše je o tom, jak si to uděláme takové to i máme! Přichází doba dálkového ovládání a domácí práce, na práci stroje a na řízení programy o tom je budoucnost ve které budou multimédia pevným bodem kolem kterého se bude vše točit ve virtuální globální realitě s umělou geniální inteligencí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí doba, kdy si všemocní pitomci mediálně hráli na svaté bohy.