1 000 299

Bře 11, 2023

1 000 299 1

Aby se mohlo cokoli v nás a okolo nás konat, tak pro to musí být specifické podmínky, o cestování časem bylo napsáno mnoho informací a bylo natočeno i mnoho filmů, jde o naše představy, když nemáme k dispozici správné informace, tak nastupuje naše fantazie, která evolučně dočasně nahrazuje správné informace. Pokud by nás navštívili cizinci z vesmíru díky jejich evolučně vyspělé civilizaci, tak by nás považovali za primitivní divochy, co žijí evolučně velmi zaostale. Pokud chcete navštívit osobně třeba náš měsíc, musíte k tomu mít drahý technický vyspělý systém, který vám návštěvu umožní, v minulosti lidi věřili na to, že není možné navštívit měsíc, protože si to bůh nepřeje.

Často je zde představa technicky vyspělého systému, který umožní lidem cestování časem, cestování časem není jako cestování na měsíc, zde vám žádný vyspělý technický systém nepomůže. Nejprve budeme muset vědecky a technicky dospět k tomu že čas je relativní iluze, a teprve potom budeme moci postoupit evolučně dále k možnosti cestování časem. Pokud by skutečně existoval čas tak by nevznikl nikdy vesmír a život, vše, co zde existuje v nás a okolo nás to zde je díky tomu že čas je relativní iluze.

Vnímáme jenom hologramy, které vypadají jako realita, každý dočasný hologram má svůj subjektivní čas, a není zde čas který by byl objektivní! Hologramy jsou produktem oceánu složeného z atomů a dat, my tento nekonečný věčný oceán nedokážeme vědecky a technicky poznat, a tak si myslíme že něco takového zde není ani možné. Pokud se nám někdy podaří tento oceán poznat tak budeme moci cestovat i časem do minulosti a budoucnosti, při cestování ale nebudeme moci použít těla ani naši inteligenci, cestování bude pouze v rovině informační, něco jako když používáme vyhledávač na internetu, a tak informačně cestujeme po internetu.