1 000 289

Bře 11, 2023

Chytré telefony se mohou spárovat s jinými chytrými systémy jakými jsou; hodinky, sluchátka, hračky, televize atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a bude konečně možné chytrý telefon spárovat s hloupým mozkem, už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, průkazy, klíče, byrokraty, politiky, celebrity, milionáře, kněze, učitele, lékaře, policajty, vojáky atd. vše bude mít pod kontrolou globální umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty.

V porodnici narozené děti dostanou do hlavy čip, který se spáruje s mobilním telefonem, bude tak možné určit to jaké sny budeme mít a jakou práci budeme dělat. Skončí tak; inflace, války, pandemie, vandalismus, protekce, konfidenti atd. konzumní peklo se začne evolučně proměňovat na virtuální ráj ve kterém nejsou hříšníci.

Dojde k tomu, že se odpojíme od reality a budeme existovat jenom ve virtuální realitě, nebudeme už tak potřebovat být gramotní a umět mluvit, naše komunikace bude beze slov v rovině programové tak jako komunikuje telefon s hodinkami. Skončí pro nás rozmnožování pomocí sexu, protože zde bude výroba lidí v továrně, a tak zde už nebudou lidi co mají mnoho nemocí anebo jsou zdegenerovaní. Vznikne tak nadčlověk, který bude mnohem vyspělejší, než je současný člověk, se kterým jsou samé problémy.