1 000 288

Bře 11, 2023

1 000 288 1

Zpočátku jsem používal dlouho testovací verzi Windows 11 a potom jsem přešel na finální verzi Windows 11 zjistil jsem, že je Windows 11 náročnější na výkon počítače více než Windows 10 proto je zde kontrola při instalaci která zablokuje instalaci na staré pomalé počítače.

Zkoušel jsem i nahradit Windows Linuxovou distribuci, problém zde byl v nedostatku programů, na které jsem byl zvyklý z Windows a taky byl problém v tom že jsem dlouho zvyklý na Windows, zkoušel jsem i macOS ale zde byli stejné problémy jako u Linuxové distribuce, a navíc mě rozčilovalo jiné rozložení klávesnice.

Ovšem není zde jenom operační systém pro počítače je zde i operační systém pro chytré telefony, a potom zde jsou redakční systémy po internetové stránky, nastavení televize a chytrých hodinek to je taky záběr na psychiku, obzvláště pokud narazíte na nějaký programový problém.

Nebude to trvat dlouho bude zde chytrý záchod, který vás upozorní, že dochází toaletní papír, nebo že často zbytečně splachujete, a tak plýtváte vodou. Nejhorší je situace se starými lidmi, které nejde naučit používat moderní systémy a vyžadují neustále od svých dětí, aby jim pomohli s tím, co je pro ně složité, to vede často ke snaze staré lidi přemístit do míst kde se o ně někdo postará, ovšem zde staří lidé brzo umírají, protože se už nedovedou psychicky přizpůsobit životu v přelidněném starobinci.