1 000 287

Bře 11, 2023

Dříve platilo pověz mi, co čteš nejvíce a já ti povím kdo jsi, dneska bychom řekli ukaž mi záložky ve tvém prohlížeči a já ti povím kdo jsi. Přichází doba digitální kontroly uživatelů digitálních systémů, to vedlo k tomu, že je zde snaha být ve virtuální realitě anonymní a používat techniku a programy které nám zajistí anonymitu. Peníze zlodějům nesmrdí a příležitost z nás dělá lháře a zloděje, jde o to najít konečně řešení pomocí kterého eliminujeme chyby co dělají lidi.

Nahradíme proto lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, všechny snahy o to změnit pomocí zákonů a morálky lidi jsou marné, stejně tak je marná snaha změnit lidskou společnost pomocí; organizace, rodiny, byrokracie, ideologie, umění, politiky, sekty, náboženství, centralizace, monopolů, reklamy, cenzury atd. lidská inteligence bude vždy hledat způsob, jak se mít dobře díky pokrytectví a egoismu.

Komu není rady od lidové moudrosti tomu není už pomoci, proč je tak obtížné poradit lidem a jejich organizacím? Příčinou je zde moje hra a moje pravidla, každý jedinec a každá společnost má svoje svatá pravidla a následkem jsou konflikty a války, proč zde na světě nemůžou být všude stejné; peníze, zákony, jazyk, normy, předpisy, morálka atd. příčinou je strach z toho že lidi ztratí svoje výhody, egoismus je jako rakovina, která proměnila ráj na očistec.