1 000 286

Bře 11, 2023

1 000 286 1

Hodnota akcií sociálních sítí začíná rychle klesat, lidi opouštějí ve velkém sociální sítě, a to jistě musí mít nějakou příčinu? Problémem je nedostatek kvalitních informací a nadbytek dezinformací, pokud by se nasadila optimální cenzura, tak by se situace na sociálních sítích jenom zhoršila. Začalo to u nás zánikem sociální sítě lidé a blogovacího systému blog.

Pokud si někdo koupí doménu a dá jí na placený hosting, tak se bude snažit o kvalitní obsah, jinak nebude mít z domény užitek, vyhledávače už mají umělou inteligenci, a tak poznají, jestli je obsah kvalitní a originální, nevěřte na to, že existují nějaké geniální techniky, které umí vyhledávací programy chytře oklamat.

Jak vlastně vypadá průměrný obsah na sociální síti? Tvůrcem obsahu je většinou psychicky nemocný člověk s malou inteligencí, moderátoři to jsou většinou psychicky nemocní lidé s malou inteligencí, logicky psychicky zdravý člověk s velikou inteligencí na sociální sítě nechodí, protože na to nemá čas ani náladu.

Vše je o tom že hledáme to, co je hodnotné a snažíme se zbavit toho co je nehodnotné, sociální sítě se tak stali skládkami toxického informačního odpadu, z díla poznáme tvůrce, komu není rady tomu není pomoci, je třeba si konečně přiznat to že sociální sítě na internetu byl evoluční experiment který se nepovedl.