1 000 284

Bře 11, 2023

Z dálky vypadají celebrity normálně a z blízka jsou to blázni

Vše je zde pokrytecká hra, ve které si blázni hrají na to, že jsou normální, není to nijak nový problém pod sluncem, pokrytecká hra je zde od té doby, co vznikl zde život, protože život je založen na pokrytectví, dobrota je přeci žebrota a kdo nelže a nekrade ten má blbou náladu. Pokrytectví je zde možné díky paměti, pokud nějaký systém nemá paměť, tak u něj není ani možné pokrytectví, logicky čím více má systém paměti tím více je zde i pokrytectví.

Nedávno přišel Windows 11macOS Ventura, s tím že ověřuje před instalací nároky nutné pro instalaci a pokud starý počítač tyto nároky nesplní tak se instalace ukončí, to mě vedlo k nápadu, že by se mohlo něco podobného realizovat i v lidské společnosti u procesu genetického kopírování lidí, k tomuto procesu by byli připuštěni globálně jenom jednici, co splňují vysoké nároky na ekonomického otroka.

Oddělíme od sebe globálně muže a ženy tím se realizuje dokonalá antikoncepce, která zabrání tomu, aby se mohli kopírovat blázni co si hrají na to, že jsou normální, místo sexu zde bude porno. Jelikož následkem bude nedostatek ekonomických otroků tak se to vyřeší pomocí umělé inteligence a autonomních inteligentních robotů na akumulátory. Takto skončí globálně na věčné časy degenerace a přelidnění, na celém světě bude jenom tisíc lidí, co nebudou muset pracovat a budou zde jenom svatými celebritami.