1 000 280

Bře 11, 2023

Nejlepší je odlehčená Linuxová distribuce postavená na populárním Ubuntu, je to podobné jako s odlehčením stánky na internetu, aby se stránka rychle načítala. Odlehčení to je uklízení kdy se vše nepotřebné vyhodí nebo uloží do skladu, pořádek je základem funkčnosti všeho, co je v nás a toho co je okolo nás, evoluční proces neustále optimalizuje vše, co zde existuje, a tak chybné za správné nahrazuje.

Dlouho jsem hledal odlehčený telefon, který vydrží dlouho nabitý, a nakonec jsem si koupil telefon s klávesnicí bez operačního systému! Podívejme se na lidovou moudrost zde je taky odlehčení informací, a tak stačí několik slov na to abychom pochopili něco složitého například; dobrota žebrota, peníze nesmrdí, sliby chyby atd.

Morální svaté desatero to byla snaha o odlehčení složitých svatých pravidel, já bych to desatero odlehčil na jedno svaté přikázání nelhat, veškeré nemorální myšlení a konání vychází ze lži! Přečetl jsem veliké množství knih a časopisů, napsal jsem veliké množství myšlenek na internet a dospěl jsem nakonec k tomu, že peklo se změní na ráj tehdy až lidi nebudou lhát a tím nebudou ani krást.