1 000 278

Bře 11, 2023

Dosud se programuje bez umělé inteligence, a proto je programování obtížné a programy nejsou kvalitní, jakmile se využije k programování umělá inteligence tak programování zvládne i pitomec a tím se stane programování pro každého dostupné jenže zisk z programování logicky zmizí!

Dneska jsem nahradil Windows 11 za Windows 10 zdánlivě to vypadá jako pitomost, když všichni nahrazují Windows 10 za Windows 11 protože je to přeci vyspělejší operační systém, ono je to ale jinak, Windows 11 bude vyspělejší než Windows 10 teprve až mu začne končit podpora, protože bude už dlouho na trhu Windows 12!

Vše je dneska pod velikým evolučním tlakem, a to co se nepřizpůsobí to evolučně zanikne. Naše inteligence je o učení, pro mnoho lidí je učení mučení, protože nepochopili to, jak funguje inteligence, učení musí být spojeno s praxí nemá smysl a logiku se učit pitomé teorie které v praxi nefungují.

Programátoři si myslí že pomocí teorie vytvoří program umělé inteligence, tak to nefunguje, umělá inteligence se musí učit pomocí praxe, kdy pozná, co je správné a co je chybné. Teorie je náhražka za praxi, žijeme ve světě náhražek, a tak jsme nahradili; pravdu za propagandu, lásku za protekci, štěstí za drogy atd. nebude to trvat evolučně dlouho a nahradíme vysokoškoláky za autonomní roboty a umělou inteligenci.