1 000 277

Bře 11, 2023

Tak jako ekonomická inflace znehodnocuje peníze a lidskou práci, tak informační inflace eliminuje protekci a korupci, nadbytek vytváří inflaci a nedostatek vytváří deflaci, jsou to příčiny a jejich následky. Informace měli v minulosti velikou hodnotu, protože jsme byli negramotní, a tak jsme informace obtížně získávali.

S příchodem gramotnosti a digitalizace začala hodnota informací rychle klesat a najednou zde byla informační inflace, to vedlo k zániku náboženství a nebude to trvat evolučně dlouho a zanikne i politika a byrokracie.

Každý člověk bude pomocí čipu v mozku připojen bezdrátově na virtuální realitu s umělou inteligencí, a tak už nebude potřebovat chodit do školy a nebude potřebovat ani peníze a průkazy.

Nebudeme tak už potřebovat; internet, telefony, notebooky, knihy, časopisy, televizi, rádio, peníze, soukromé vlastnictví, autorské právo, zákony, normy, pravidla, ideologie, propagandu, cenzuru, reklamu, celebrity atd.

Bude to restartování naší kulturní civilizace a po tomto globálním velikém restartování bude vše jinak! Skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, konečně zde bude spravedlnost, a tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.