1 000 274

Bře 11, 2023

Moderní digitální společnost nemůže být omezována státními hranicemi a rozdíly v jazyku a kultuře, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno, proč je pro nás globalizace dlouho jenom utopie to je třeba pochopit. Globalizace znamená pro lidi více svobody a spravedlnosti, to nevyhovuje těm, co zde mají výhody a bohatství, nadbytek je postaven na nedostatku. Nestačí u globalizace jenom změnit povrch je třeba jít do hloubky a nahradit na světě lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak nejsou problémy s globalizací.

Podívejme se třeba na diplomové práce, která nám v nahotě odhalují pitomost elity, co nám vládne. Nahradili jsme praxi za teorie, a tak jsme se dostali do začarovaného kruhu ubohosti a zaostalosti. To mi připomíná problém s čistou instalací Windows 11 na notebook Lenovo kdy instalace selhala díky tomu, že Lenovo chce špehovat uživatele počítačů. Jakmile se připojíte k internetu tak se vystavujete špehování u telefonu a počítače, proto je zde snaha opustit Windows a přejít na Linux.

Když jsme ekonomickými otroky tak je třeba eliminovat svobodu pro otrokáře pomocí globalizace, vše bude řídit globální umělá inteligence, a tak už nebudeme potřebovat armádu a politiky, takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak lidi za roboty nahradíme, a tak globalizaci optimálně realizujeme.