1 000 273

Bře 11, 2023

1 000 273 1

Umělá inteligence zvládne číst to co je námi napsáno a dokáže mluvit i poslouchat to co říkáme, umělá inteligence zvládne utřídit fotografie a videa podle obsahu a kvality atd. nebude to trvat evolučně dlouho a umělá inteligence spolu s autonomními roboty z nás všech udělá ekonomické ubožáky, protože zde pro nás už nebude práce za mzdu a nebude ani možné soukromě podnikat.

Tolik jsme si přáli abychom nemuseli chodit do školy a zaměstnání, jenže jsme si neuvědomili že bez profesionální práce, nemá náš život zde smysl, je zde sice mnoho náhražek ale všechny náhražky jsou ubohé. Politika bez politiků, byrokracie bez byrokratů, škola bez učitelů atd. přichází veliký restart naší civilizace a my nejsme na tento restart evolučně připravení tak jako jsme nebyli připravení na pandemii.

Vše se přesune do virtuální reality, ve které nebude možná protekce ani korupce, bude to jako ve sportu, kde je každý úspěch jenom krátkou dobu, díky veliké globální konkurenci. Umělá inteligence vše vidí a slyší, už nebudeme potřebovat k ničemu policajty a konfidenty, bude to globální digitální dogmatické totalita, ve které se nevyplatí nikomu dělat chyby, protože chybný jedinec bude rychle eliminován. Všechny teorie o tom, jak se mít dobře budou evolučně recyklované, protože z lidí se stanou nuly, co to mají v hlavě vynulované.