1 000 272

Bře 11, 2023

Abychom naučili lidi tomu, jak se učit jenom pomocí praxe, tak lidské mozky napojíme bezdrátově na virtuální realitu s umělou inteligencí. Problém s lidmi, co dělají chyby je v tom, že nemají mozek napojen na umělou inteligenci, a tak chybují, stroje na práci a umělá inteligence na myšlení, konečně zmizí problém s tím, že elitní člověk myslel, a tak chyboval a následkem byla válka nebo inflace.

Vše je o tom nebát se evolučních změn které vedou k tomu, abychom se všichni měli lépe, a tak už neměli blbou náladu, díky této optimalizaci už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, pohádky, sekty, náboženství, filosofie, politiku, propagandu atd. Mnozí skeptici namítají že napojení pitomých mozků na virtuální realitu je utopie, kterou nejde realizovat. Minulost nám ukázala to, že to, co bylo dříve utopie, to je dneska něco, co je pro nás běžnou součástí našeho života.

Představte si sny, ve kterých se učíte to, co potřebujete umět, už žádné chození do školy každý bude moci být vysoce vzdělaný i když bude žít daleko od civilizace. Internet tak jak je dneska známe logicky zanikne a místo něj zde bude jenom globální virtuální realita ve které bude mít pod kontrolou vše jenom umělá inteligence a nebude zde pro nikoho výjimka nebo imunita. Tím logicky skončí naše jména a naše tituly a každý zde bude jenom globálním číslem o kterém bude umělá inteligence vše vědět.