1 000 271

Bře 11, 2023

Obtěžuje vás se bavit s pitomci po telefonu, nainstalujte si do telefonu umělou inteligenci a ona vyřídí za vás vaše hovory a nikdo nepozná to, že se baví s umělou inteligencí a bude spokojený že berete rychle každý hovor a jste dobře naladění. Mnozí namítnou že každý přeci pozná, že se baví s pitomým programem, a tak rychle zavěsí.

Tak tomu bylo v minulosti, umělá inteligence prochází rychlým evolučním vývojem a nebude to trvat dlouho a bude k nerozeznání od skutečného člověka, obzvláště pro podniky bude tento vynález velmi užitečný a ušetří podnikům hodně peněz. Vše jde dneska naprogramovat a optimalizovat je to jenom otázka peněz a času!

Celebrity už nebudou muset přísně tajit svoje číslo, protože je zastoupí umělá inteligence takto logicky skončí naše závislost na telefonování. V mnohém mi to připomíná televizi, kterou dneska už sleduje málo lidí díky zahlcení pitomou reklamou a veliké konkurenci internetu, vše je dneska o náhražkách, které mění náš život, když to s pitomci nejde už po dobrém tak se to vyřeší po zlém pomocí umělé inteligence. Je to jako s komentáři na mojí internetové stránce zde umělá inteligence automaticky maže vadné komentáře.