1 000 270

Bře 11, 2023

Krize je signálem že je potřeba mnohé změnit, krize nejsou nic nového a existují i v přírodě. Čas a prostor ve kterém existujeme se všude mění, vývoj směřuje k optimalizaci a automatizaci, velikou změnu nám přináší televize a internet, přichází doba, kdy bude moci mnoho lidí pracovat díky internetu z domova, vznikne tak mnoho nových pracovních míst pro ty, co jsou připravení na možnost pracovat z domova.

Začneme používat běžně umělou inteligenci a autonomní roboty, abychom to vše mohli zvládnout tak vytvoříme globální virtuální realitu spojenou s umělou inteligencí. To vše povede ke globalizaci u ekonomiky a politiky, svět se stane jedním celkem, který bude spolupracovat, a tak zde už nebudou války a konflikty.

Pochopitelně každý zisk je spojen se ztrátou, ztratíme na sebe čas a každý se bude starat jenom o svoje soukromé podnikání v nějaké specializaci. Přijde období seberealizace a nebude pro nás problémem se seberealizovat a mít tak dobrou náladu, takto zde konečně všude zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.