1 000 268

Bře 11, 2023

Vše je zde evolucí naprogramováno k práci, začíná docházet k tomu, že je evolučně nahrazována jednoduchá práce složitou prací, pro složitou práci je potřeba mít inteligenci a vědomosti v nějaké specializaci.

Mnoho lidí nedokáže zvládnout složitou práci, protože na to nejsou vybavení geneticky a výchovou, nasazení automatizace a optimalizace se vyplatí jenom tam kde jde o jednoduchou práci, která se neustále opakuje.

Často je zde snaha udělat něco jednoduchého zbytečně složitým, aby to někomu přineslo výhody a možnost parazitování. Podívejme se na Windows 11 který je zbytečně složitý, a navíc vyžaduje při instalaci moderní počítač.

To mnozí řeší tím že si místo Windows 11 nainstalují Linuxovou distribuci, co kdybychom naši složitou politiku řešili stejným způsobem a místo politiků a byrokratů bychom použili umělou inteligenci a autonomní roboty?

Najednou by zde skončili; pandemie, konflikty, války, inflace, totality atd. lidi nebyli evolučně stvoření k tomu, aby se z nich stali ubožáci, co mají stres a deprese.

Vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury je zde už od té doby co existují armády, konflikty a války proměnili lidi v ubožáky pro které nemá jejich život smysl.