1 000 266

Bře 10, 2023

V nedávné minulosti zde bylo jenom rádio a televize vše bylo postaveno na monopolu který určoval co je pro lidi správné, potom přišel internet a vše se začalo měnit a najednou zde byla informační konkurence a začalo končit používání informací k manipulaci s lidmi. Internet nabízí mnohé, co nemůže nabídnout rádio ani televize, k internetu byli nejprve připojené jenom počítače a později se připojili i notebooky a chytré telefony.

Současnost je o návštěvnosti, protože to, co nemá návštěvnost je k ničemu, není důležité množství návštěv stránky, ale kvalita návštěv. Je to jako s fotografováním, kde vzniká mnoho nekvalitních fotek a minimum fotek má takovou hodnotu, že je možné je i využit a mít z nich užitek.

Kontrola kvality je možná jenom tam kde je svoboda a rovnost, pokud žijeme ve světě, kde není svoboda a rovnost, tak zde není ani kontrola kvality a tím se dostáváme do problémů na které není řešení.

Maminka se ptá v porodnici, kde je její dítě, je jí oznámeno, vaše dítě nebylo kvalitní, a tak jsme je eliminovali a vás jsme sterilizovali, abychom zabránili zbytečnému těhotenství. Většina lidí na světě není kvalitní a nikdo to optimálně globálně neřeší a následkem je nekvalitní obsah na internetu!