1 000 264

Bře 10, 2023

Sny patří k našemu běžnému životu mnoho miliónů let, je to virtuální svět, který vytváří naše inteligence z našich vědomostí, s příchodem používání elektřiny ve velkém a později i; kina, rádia, televize, internetu atd. začala vznikat virtuální digitální realita, kdy jsme mohli vnímat; obrazy, filmy, zvuk atd. které nám umožnili uniknout dočasně z reality. Takto se evolučně zrodil Virtualismus, jde o novou digitální svatou ideologii, na které se stáváme psychicky závislými.

Najednou má každý možnost mít levný chytrý telefon s internetem, a tak může poslouchat hudbu a dívat se na internet i mimo domov a kancelář, s příchodem umělé inteligence skončí; náboženství, politika, byrokracie, školství, propaganda, cenzura, inflace atd. socialismus a kapitalismus bude nahrazen globálně Virtualismem, vše bude optimálně virtualizováno!

Vše jde optimalizovat a naprogramovat to si musíme konečně uvědomit, co bylo to nezměníme a o tom co bude nic nevíme! Tak jako už nechodíme se do kostela zpovídat ze svých hříchů tak nebudeme chodit ani k politickým volbám abychom si za svoje zástupce jako pitomci zvolili egoistické kariéristy!

V další vlně přijdou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, pro lakomé zaměstnavatele je to jasná volba, a tak zde pro nás už nebude práce za mzdu pro nikoho a nebude zde ani pro nikoho soukromé podnikání. Tak jako nebyl svět připraven na příchod pandemie tak není svět připraven na příchod Virtualismu, komu není rady od lidové moudrosti tomu není už pomoci.