1 000 261

Bře 10, 2023

Celé tajemství je v tom nedělat amatérské chyby a být lepší, než je konkurence, je to jako ve sportu, kde není možná protekce ani korupce, buď na to máš nebo na to nemáš! Nevěřte na to, že existují na internetu nějaké zázračné návody, které umí z ubožáka udělat rychle bezpracně milionáře!

Vše je zde hra, ve které ti, co vyhrají se mají dobře! Výhodou internetu je že máte malé náklady na start vašeho podnikání stačí si pořídit počítač a nainstalovat do něj Linux a naučit se programovat.

Jako začátek programování je nejlepší začít s programováním vaší stránky na internetu na vlastní doméně, zapomeňte rychle na všechny internetové sociální sítě, to jsou jenom zloději vašeho času! Největší chybou je snaha ušetřit na koupi domény která je na placeném hostingu.

Mnoho podnikatelů nabízí svoje služby pomocí svojí stránky, která není optimalizovaná a nemá hezký vzhled, a tak si musí platit drahou reklamu, aby našli zákazníky, komu není rady tomu není pomoci! Je to jako s Windows 11, který je lepší nahradit za Linux KDE neon!

Vnímám každé podnikání jako počítačovou hru, ve které vyhrávají ti, co jsou inteligentní a mají praktické zkušenosti, pokud nejste inteligentní je možné si pomoci sportem a pitím černého čaje.

Většinou za malou inteligencí je špatná genetika a špatná výchova v rodině a škole, někdy může pomoci i nemocnice kde vás důkladně vyšetří a zjistí všechny vaše nemoci.

Je to o tom, co milujete, láska dokáže zázraky, pokud milujete pitomosti tak jste v začarovaném kruhu, ze kterého není možné uniknout. Staráte se o cizí a tím přicházíte o svoje, pochopte konečně že zalévat plevel a krmit parazity to je pitomost! Jenom pitomec se chce zavděčit pitomcům!