1 000 260

Bře 10, 2023

Tam kde jsou veliké nároky na bezpečnost a stabilitu se Windows nepoužívá a místo něj se používá nejvíce Linuxová distribuce nebo macOS, málo se používá UNIX, protože je zde mnoho problémů, které se nikomu nechce řešit.

Problémem Windows je veliká univerzálnost a veliké rozšíření v mnoha verzích, proto nečekaně Windows 11 přišel s tím, že nebude fungovat na starých počítačích, ale mnozí lakomci našli chytrý způsob, jak jej používat i na starých počítačích, jenže tím si způsobí mnoho problémů s aktualizacemi a mnohým jiným.

Výhodou Windows je veliká nabídka programů a ovladačů, které v jiných operačních systémech nejsou. Elity zjistili, že mohou díky digitalizaci a globalizaci snadno lidi a organizace tajně kontrolovat, aby tak měli o nich všechny informace, zloděj informací zde mediálně křičí, chyťte zloděje informací!

Z prodeje informací se stal veliký globální obchod podle hesla z cizího krev neteče, je to marnost lidem a organizacím říkat smažte z počítačů Windows a přejděte na bezpečný stabilní operační systém! Budoucnost je nejspíše v počítačích založených na tom že v počítači nejsou informace ale informace a programy jsou jenom na internetu, kde jsou dobře zabezpečené.